pol
Українська
русский

Najbardziej niewierne znaki zodiaku wśród mężczyzn zostały nazwane: mogą łatwo oszukiwać

Анастасия Крыщук

Najbardziej niewierne znaki zodiaku wśród mężczyzn zostały nazwane: mogą łatwo oszukiwać
Na liście znajdują się tylko trzy z nich

Lojalność jest ważna w związku pary, ale niektórzy mężczyźni nadal łatwo angażują się w romanse. Według astrologów nigdy nie należy generalizować, ale mężczyźni spod znaku Ryb, Raka i Wodnika są najbardziej podatni na oszustwa.

Ryby

Astrologowie twierdzą, że głównymi oszustami w zodiaku są mężczyźni urodzeni pod znakiem Ryb. Są bardzo wrażliwi, ale przebierają się za fajnych facetów. Kiedy mają okazję na romans, na pewno z niej skorzystają, nawet jeśli są już w związku.

Rak

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Raka są zwykle uważani za wiernych partnerów - starają się pozostać w granicach przyzwoitości. Jeśli jednak więź emocjonalna nie jest wystarczająco silna, będą szukać uczucia gdzie indziej. Jednak Rak prawdopodobnie nie będzie w stanie długo tego ukrywać i w pewnym momencie przyzna się do zdrady

Wodnik

Wodniki są jednymi z trzech najbardziej niewiernych znaków zodiaku. Nie jest to zaskakujące. Wodniki są namiętnymi kochankami, a jeśli nudzą się w związku, zawsze szukają nowych przygód. Nowe możliwości czekają na tych upartych indywidualistów za każdym rogiem i rzadko je odrzucają.

Jak donosił wcześniej UAportal, astrologowie określili kolory ubrań, które przyciągną szczęście.

Ponadto wśród wszystkich tubylców zodiaku są dwie osoby o twardym charakterze - z łatwością podejmują wyzwania i osiągają to, o czym inni mogą tylko pomarzyć.