pol
Українська
Русский
Kino

Najlepsze seriale komediowe z lat 2016-21 z pewnością cię rozweselą

Najlepsze seriale komediowe z lat 2016-21 z pewnością cię rozweselą

UAportal przygotował listę najlepszych seriali komediowych 2016-2021 z wysoką oceną IMDB. Te seriale oferują unikalne fabuły i gatunki.

W lepszym świecie

Oceny IMDB: 8,2

Gatunek: komedia, dramat, fantasy.

Czas trwania: 4 sezony, 53 odcinki, każdy po 22 minuty

Rok: 2016

Producent: Michael Schur

"W lepszym świecie" opowiada historię Eleanorн Shellstrop, która po śmierci wchodzi w życie pozagrobowe i ze zdziwieniem stwierdza, że została wysłana do "Dobrego Miejsca". Szybko jednak zdaje sobie sprawę, że trafiła tam przez pomyłkę i stara się stać lepszą osobą, aby uniknąć wysłania do "Złego Miejsca".

Brooklyn 9-9

Oceny IMDB: 8,4

Gatunek: komedia, kryminał

Kraj: USA

Czas trwania: 8 sezonów, 153 odcinki, każdy po 22 minuty

Rok: 2013

Producent: Michael Schur, Dan Gur

"Brooklyn 9-9" opowiada o detektywach z 99. posterunku nowojorskiej policji pod kierownictwem niedojrzałego, ale utalentowanego detektywa Jake'a Peralty. Serial jest komediowym podejściem do gatunku policyjnych śledztw.

Czytaj także: 5 najlepszych filmów postapokaliptycznych: fabuła jest fascynująca

Niesamowita pani Maisel (The Amazing Mrs Maisel)

Oceny IMDB: 8,7

Gatunek: komedia, dramat

Kraj: USA

Czas trwania: 4 sezony, 26 odcinków, każdy po 50-60 minut

Rok: 2017

Producenci: Amy Sherman-Palladino, Daniel Palladino

Osadzony w latach 50-tych, serial śledzi Miriam "Midge" Maisel, gospodynię domową, która odkrywa, że ma talent do stand-up comedy po tym, jak jej mąż ją opuszcza. Serial opowiada o jej podróży, w trakcie której realizuje swoje marzenia, mierząc się ze zdominowaną przez mężczyzn sceną komediową.

The Kominsky Method

Oceny IMDB: 8,2

Gatunek: komedia, dramat

Kraj: USA

Czas trwania: 3 sezony, 22 odcinki, każdy po 25-30 minut

Rok: 2018

Producent: Chuck Lorre

"The Kominsky Method" opowiada historię starzejącego się aktora, Sandy'ego Kominsky'ego, który prowadzi szkołę aktorską w Hollywoodzie. Serial bada jego relacje z córką, najlepszym przyjacielem i agentem oraz studentami, gdy zmaga się z wyzwaniami.

Edukacja seksualna

Oceny IMDB: 8,3

Gatunek: komedia, dramat

Kraj: Wielka Brytania

Czas trwania: 3 sezony, 24 odcinki, każdy po 45-55 minut

Rok: 2019

Producent: Laurie Nunn

"Edukacja seksualna" historia Otisa Milburna, ucznia szkoły średniej, który pomimo braku osobistych doświadczeń z seksem, rozpoczyna działalność w zakresie doradztwa seksualnego w szkole ze swoją zbuntowaną koleżanką z klasy, Maeve. Serial eksploruje tematy przyjaźni, miłości i seksualności, gdy Otis i jego przyjaciele przechodzą przez okres dojrzewania.

Wcześniej UAportal przygotował wybór pięciu filmów przygodowych wydanych w okresie od 2003 do 2008 roku, które urzekły widzów na całym świecie.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał na Telegramie!