pol
Українська
Русский
English
Kino

Najlepsze filmy o inwazji kosmitów: fabuła jest fascynująca

Najlepsze filmy o inwazji kosmitów: fabuła jest fascynująca

Inwazje kosmitów zawsze były interesującym tematem dla filmowców, a UAportal przygotował listę najlepszych filmów o inwazji kosmitów wydanych od 2010 do 2016 roku. Te filmy bez wątpienia utrzymają cię w napięciu dzięki ekscytującym fabułom, oszałamiającym efektom wizualnym i utalentowanej obsadzie.

Skyline

Ocena IMDB: 4.4/10

Gatunek: Science fiction, Thriller

Kraj: USA

Czas trwania: 1h 32min

Rok: 2010

Producent: Colin Strauss, Greg Strauss

Skyline to thriller fantastyki naukowej, który skupia się na grupie przyjaciół, którzy podczas wycieczki do Los Angeles są świadkami inwazji obcych. Obcy mają zdolność hipnotyzowania ludzi i zwabiania ich na swoje statki, gdzie są wykorzystywani do eksperymentów. Grupa przyjaciół musi się zjednoczyć, aby przetrwać i walczyć z kosmitami używając swojego sprytu i wszystkich zasobów, które mogą znaleźć.

Inwazja obcych: Bitwa o Los Angeles

Ocena IMDB: 5.7/10

Gatunek: Akcja, Science fiction

Kraj: USA

Czas trwania: 1h 56min

Rok: 2011

Produkcja: Neil H. Moritz

"Alien Invasion: Battle for Los Angeles" to film gatunku fantastyki naukowej, który opowiada o grupie Marines wysłanych do Los Angeles, aby walczyć z inwazją obcych. Obcy zniszczyli wiele miast na całym świecie, a Los Angeles jest ich najnowszym celem. Marines muszą walczyć o drogę przez miasto, napotykając po drodze wiele przeszkód i niebezpieczeństw, aby spróbować uratować świat przed całkowitym zniszczeniem.

Czytaj także: Najlepsze filmy sci-fi dekady

Mroczne czasy

Ocena IMDB: 4.9/10

Gatunek: Akcja, Przygodowy, Horror

Kraj: USA

Czas trwania: 1hr 29min

Rok: 2011

Producent: Timur Bekmambetov

Dark Times to wyjątkowy film o inwazji kosmitów, którego akcja rozgrywa się w Moskwie, w Rosji. Obcy w tym filmie są niewidzialni i można ich zobaczyć tylko wtedy, gdy są oświetleni przez źródło światła.

Film opowiada historię grupy turystów, którzy zostają uwięzieni w Moskwie po przybyciu obcych. Grupa musi poruszać się po mieście i znaleźć sposób na przetrwanie, jednocześnie próbując dowiedzieć się, jak pokonać obcych.

Gra Endera

Ocena IMDB: 6.6/10

Gatunek: Akcja, Przygodowy, Science fiction

Kraj: USA

Czas trwania: 1h 54mins

Rok: 2013

Producent: Robert Chartoff, Lynn Handy

"Ender's Game" to film science fiction osadzony w przyszłości, w której Ziemia prowadzi wojnę z obcą rasą znaną jako Formiści. Film opowiada historię Endera Wiggina, młodego cudotwórcy, który zostaje przyjęty do Battle School, ośrodka szkoleniowego dla młodych żołnierzy.

Ender szybko udowadnia, że jest genialnym strategiem i zostaje wybrany do poprowadzenia walki z Formikami. Ender musi poradzić sobie z wyzwaniami Battle School i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa w decydującej bitwie o przetrwanie Ziemi.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Ocena IMDB: 5.2/10

Gatunek: Akcja, Przygodowy, Sci-fi

Kraj: USA

Czas trwania: 2h

Rok: 2016

Producent: Dean Devlin

"Dzień Niepodległości: Odrodzenie" to kontynuacja klasycznego filmu sci-fi z lat 90. "Dzień Niepodległości". Akcja filmu rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, a Ziemia przygotowuje się na ewentualny powrót kosmitów.

Kiedy kosmici powracają, obrona Ziemi po raz kolejny zostaje wystawiona na próbę. Film opowiada o grupie pilotów i żołnierzy, którzy walczą o uratowanie świata przed całkowitym zniszczeniem.

Dla przypomnienia, wielu aktorów i piosenkarzy decyduje się na operacje plastyczne, ponieważ często jest to dla nich konieczność. Opowiedzieliśmy wam o 7 sławnych mężczyznach, którzy skorygowali swój wygląd.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał Telegram !