pol
Українська
Русский
Społeczeństwo

Czego nie umieszczać na wygaszaczu ekranu telefonu: eksperci radzą zachować ostrożność

Jakich wygaszaczy ekranu nie należy instalować na telefonie

Od naszych ulubionych zdjęć rodzinnych po piękne krajobrazy, uwielbiamy ozdabiać nasze ekrany obrazami, które lubimy. Jednak niektóre zdjęcia mogą przyciągać nieszczęście i smutek w życiu. UAportal udostępnił listę wygaszaczy ekranu, których należy unikać, aby zapobiec potencjalnym kłopotom.

  • Własne zdjęcia

Aby uchronić się przed kłopotami, eksperci zalecają powstrzymanie się od ustawiania własnego zdjęcia jako wygaszacza ekranu. Ta rada wynika z faktu, że negatywna energia lub złe intencje mogą łatwo wpłynąć na obraz, prowadząc do negatywnych konsekwencji. Zaleca się również unikanie zdjęć, na których wzrok obiektu jest skierowany bezpośrednio na aparat.

Czytaj również: Ile róż powinno być w bukiecie i kto powinien otrzymać różną liczbę kwiatów

  • Zdjęcie drugiej połówki

Należy zachować ostrożność przy wyborze wygaszaczy ekranu z wizerunkiem drugiej połówki. Zazdrość ze strony innych może nieumyślnie zaszkodzić szczęściu.

  • Zdjęcia dzieci

Chociaż posiadanie zdjęcia dzieci na wygaszaczu ekranu może być urocze, nie jest zalecane. Ezoterycy uważają, że czysta i delikatna energia, którą posiadają dzieci, może być podatna na złośliwe intencje.

  • Obrazy zjawisk naturalnych

Wygaszacze ekranu z obrazami burz, błyskawic, sztormów, erupcji wulkanów i podobnych katastrof niosą ze sobą negatywną energię. Z czasem takie obrazy mogą przyciągać destrukcyjne problemy do twojego życia, zakłócając twój spokój.

  • Obrazy zniszczonych budynków

Zdecydowanie odradza się dodawanie zdjęć przedstawiających zniszczone budynki, fortece lub cmentarze. Uważa się, że obrazy te przyciągają niechciane wydarzenia i negatywną energię.

Warto przypomnieć, że zakazy i przesądy na Ukrainie odegrały znaczącą rolę w kształtowaniu tożsamości kulturowej kraju. Dlatego UAportal opowiada o najczęstszych przesądach i zakazach, które istnieją w ukraińskim życiu codziennym i rodzinnym.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał Telegram!