pol
Українська
русский
English

5G we flagowcach Apple: co wiemy o iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max

Марина Грамович

5G we flagowcach Apple: co wiemy o iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max
iPhone 16 Pro. Źródło: gagadget.com

Analityk Jeff Pu podzielił się niedawno informacjami na temat nadchodzących flagowych modeli Apple z serii iPhone 16. Okazało się, że iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max będą wyposażone w długo oczekiwany modem Qualcomm Snapdragon X75 5G. UAportal zdradza szczegóły.

Co wiadomo

Modem Qualcomm Snapdragon X75 5G zadebiutował w lutym ubiegłego roku i oferuje różne ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika, modemu X70. W szczególności wykazuje ulepszoną funkcję integracji operatora telekomunikacyjnego, a także prędkości pobierania i wysyłania danych 5G.

Przeczytaj także: Apple Vision Pro: Co wiadomo o okularach wirtualnej rzeczywistości

Modem działa w sieciach do 6 GHz i ma mniejszą powierzchnię, o około 25% mniejszą niż jego poprzednik, a także o 20% niższe zużycie energii.

Biorąc pod uwagę ustalenia Jeffa Pu, wydaje się, że iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max firmy Apple będą niewątpliwie w czołówce postępu technologicznego dzięki integracji modemu Qualcomm Snapdragon X75 5G. Te zaawansowane urządzenia mają potencjał, aby poprawić ogólne wrażenia użytkownika, oferując zwiększone prędkości i imponującą wydajność 5G.

Dla przypomnienia, pisaliśmy o tym, jak bateria telefonu może szybko się rozładować z powodu jednego częstego błędu popełnianego przez użytkowników. Prowadzi to do zużycia komponentów gadżetu.

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał Telegram!