pol
Українська
Русский
Społeczeństwo

Ochrona domu przed przeciwnościami losu: jakie amulety należy umieścić na progu domu

Ochrona domu przed przeciwnościami losu: jakie amulety należy umieścić na progu domu

Miejscem, w którym spotykają się światy wewnętrzny i zewnętrzny, jest próg domu. Dlatego na progu warto umieścić amulety ochronne. Ukr.Media podpowie ci, jakich przedmiotów ochronnych możesz użyć

Amulet słońca

Słońce, jako symbol życia i światła, odzwierciedla starożytną symbolikę.

Umieszczenie amuletu z wizerunkiem słońca na progu przyciąga pozytywną energię i chroni przed negatywnymi wpływami. Zaleca się umieszczenie go w widocznym miejscu.

Przeczytaj również: Komu nie dawać zegarka i dlaczego: znaczenie przesądów

Drzewo życia

Wizerunek drzewa życia symbolizuje siłę, rozwój i dobrobyt. Amulet z tym symbolem na drzwiach przyciąga energię wzrostu i wzmacnia fundamenty domu.

W pobliżu progu można również uprawiać pełnowartościowe rośliny domowe. Uważa się, że mogą one pozytywnie wpływać na energię w pomieszczeniu.

Statuetka bogini domowego ogniska

Statuetka bogini domowego ogniska, takiej jak rzymska Westa lub słowiańska Rodzima Matka, jest uważana za talizman komfortu i rodzinnego dobrobytu. Umieszczenie takiej figurki na progu domu tworzy atmosferę troski i ciepła.

Figurka zwierzęcia opiekuńczego

Wiele osób wierzy w moc zwierząt ochronnych, takich jak lwy, smoki lub inne mityczne stworzenia, które mogą działać jako strażnicy domu. Powinny one zostać umieszczone na progu domu.

Dla przypomnienia, pisaliśmy już o znakach pieniężnych, które naprawdę działają.

Jeśli chcesz otrzymywaćnajnowsze informacje o wojnie i wydarzeniach na Ukrainie, zasubskrybuj nasz kanał Telegram!